Kávový šampon

vratné obaly
Kávový šampon 45 g
GTIN: malý (45 g)
2,58€
Kávový šampon 110 g
GTIN: velký (110 g)
4,51€
bez obalu
Kávový šampon 110 g bez obalu
GTIN: velký (110 g) bez obalu
4,30€

Pro tmavé a ješte tmavší vlasy | Osvědčil se při řidších a ještě řidších vlasech | Při barvených vlasech nejdříve vyzkoušejte.

Způsob použití: Namočené vlasy rozšamponujte přímo na hlavě šamponovou kostkou, vytvořte šlehačkovou pěnu, promněte a opláchněte. Zamezte styku s očima, ale když se zadaří, tak je vypláchněte vodou. Kondicionér? Není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1.

Ke každodennímu použití.
Skladujte v suchu.
45/110 g ± 5 % dle doby zrání
Vyrobeno tradiční metodou za studena.

Ingredients: Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Oil, Aqua, Sodium Hydroxide, Butyrospermum Parkii Butter, Ricinus Communis Seed Oil, Coffea Arabica Seed Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus Seed Oil, Elettaria Cardamomum Seed Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Linalool*, Limonene* (*součásti esenciálního oleje)

Složení: zmýdelněný olivový, kokosový a ricinový olej a bambucké máslo, kávový odvar, esenciální olej z pomeranče, přírodní vitamín E získávaný ze slunečnicového oleje 

OBSAHUJE POUZE PŘÍRODNÍ PRODUKTY.

Koupí našich výrobků vytváříte pracovní příležitosti chráněné dílně Tradelin a přispíváte charitativním organizacím DebRa ČR a Lékaři bez hranic.

Naturinka je Hlavním partnerem Koalice proti palmovému oleji.