Domácí mýdlošampon 200 g podmírák

vychytávka

MAXI (200 g)
6,11€

Přírodní ručně vyrobené mýdlo+šampon V JEDNOM! Praktický DOMÁCÍ pomocník z přírodních surovin pro celou rodinu, určený pro péči o tělo a vlasy. Unikátně vyvážená kombinace všech jeho ingrediencí nevysušuje pokožku a udržuje ji přirozeně vláčnou. Obsahuje vysoký podíl kokosového oleje, bambuckého másla a vzácných minerálních jílů.

Vůně: Jemná mýdlová

Způsob použití: Můžete odkrojit potřebnou část a používat postupně. Při použití jako mýdlo navlhčenou pokožku namydlete a opláchněte. Při použití jako šampon rozmydlete v mokrých vlasech, vytvořte bohatou pěnu, promněte a opláchněte. Kondicionér není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1. Při zasažení očí, nosní či ústní dutiny vypláchněte čistou vodou.

Ke každodennímu použití.
Skladujte v suchu.
Váha pod míru tolerance.
Vyrobeno tradiční metodou za studena.

Ingredients: Cocos Nucifera Oil, Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Ricinus Communis Seed Oil, Sodium Hydroxide, Olea Europaea Fruit Oil, Clay, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Složení: zmýdelněný kokosový, olivový a ricinový olej a bambucké máslo, jíl, přírodní vitamín E získávaný ze slunečnicového oleje (antioxidant), přírodní rozmarýnový extrakt CO2 z listů (konzervant)

OBSAHUJE POUZE PŘÍRODNÍ PRODUKTY.

Koupí našich výrobků vytváříte pracovní příležitosti chráněné dílně Tradelin a přispíváte charitativním organizacím DebRa ČR a Lékaři bez hranic.

Naturinka je Hlavním partnerem Koalice proti palmovému oleji.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

podmírák

Mejdlo na praní podmírák

citlivá pokožka
3,48€
podmírák

Mýdlenka velká

domácí výroba
3,16€
back to top