Levandulový šampon

  • velký (110 g)
  • malý (45 g)

Dostupnost: skladem

cena:

105 Kč

- sem klikněte pro další produkty s levandulí

Přírodní ručně vyrobený šampon obsahující směs rostlinných olejů, BIO bambucké máslo a esenciální olej z Levandule lékařské. Šampon si výborně poradí s lupy, svědivou pokožkou a nadměrnou mastivostí vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Způsob použití: Namočené vlasy rozšamponujte přímo na hlavě šamponovou kostkou, vytvořte šlehačkovou pěnu, promněte a opláchněte. Zamezte styku s očima, ale když se zadaří, tak je vypláchněte vodou. Kondicionér? Není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1.

Šampony Naturinka jsou vhodné ke každodennímu použití.
Vyrobeno tradiční metodou za studena.
Váha: 110 g ± 10 % dle doby zrání. Skladujte v suchu.
OBSAHUJE POUZE ROSTLINNÉ PRODUKTY.
NEOBSAHUJE PALMOVÝ OLEJ, chemické konzervanty a jiné syntetické látky. Netestováno na zvířatech.

Ingredients/INCI: Olea Europaea oil, Aqua, Cocos nucifera oil, Ricinus communis oil, sodium hydroxide, Butyrospermum parkii, Lavandula officinalis oil, Grapefruit seed extract
Složení:
olivový, kokosový a ricinový olej, bambucké máslo, esenciální olej z Levandule lékařské, extrakt z grepových jader, voda, hydroxid sodný

Koupí našich výrobků vytváříte pracovní příležitosti chráněné dílně Tradelin a přispíváte charitativním organizacím DebRa ČR a Lékaři bez hranic.

Známka 
Anežka
11.10.2014

levandulový šampon

mám velmi jemné a slabé vlasy a celý můj dospělý život se mi velice mastí, šampony nefungují.Po umytí levandulovým šamponem mám vlasy na omak drsnější, po uschnutí se sice nelesknou jako po té chemii ale nejsou tak splihlé aproto vypadají hustější. Konečně kosmetika, která nepoškozuje zdraví. Díky, díky . . .

Známka 
Eli
20.07.2014

Šampon

Je mi již přes třicet let a od malinka si myji vlasy obden. Mám spíše jemnější vlasy typické pseudoblond české barvy (xxxslámy). Bylo mi líto, že mi nebyly naděleny vlasy vlnité a silné, jako mým sestřenicím, ale spíše slabé a zplihlé. Poslední dobou jsem měla problémy s lupy. Začala jsem používat řady od Redkenu a pak od Vichy. Ale nějak mě výsledek stále neuspokojoval. Na youtube jsem objevila, že dívky v USA se nyní vrací k přírodní vlasové péči a myjí si vlasy přírodními mýdly. Několik slečen na videu barvitě popisuje, jak se jim vlasy od té doby co používají přírodní mýdlo na místo šamponu velice zlepšily. Vlasy jsou prý hezčí a ony prý nemají problémy s lupy a ještě si mohou mýt hlavu jen jednou týdně.
Ne, že bych měla nutkání si mýt hlavu jen jednou týdně, ale stačilo by jednou za 3-4 dny, což do teď nebylo pro mě možné ani se špičkovými antimastícími výrobky.
Koupila jsem si tedy s jistou dávkou nadsázky a nejistoty své první přírodní šamponové mýdlo v obchodě se zdravou výživou. Musím přiznat, že i když mi pak leželo v koupelně, rozmýšlela jsem, jestli ho mám vyzkoušet. Ale nakonec jsem ho vyzkoušela.
Hned poprvé jsem byla překvapena, jak jsou vlasy po umytí, takové jakoby pogumované, nekluzké. Ale jakmile jsem je vyfoukala, viděla jsem rozdíl. Najedou mé zplihlotinky vytvořily krásný objem. Jsou na dotyk trochu jiné, pevnější a hlavně vypadají překrásně. Ještě jsem si koupila nemastný olejíček (zní to divně, ale je to tak, koupíte ho u své kadeřnice), který dávám do konečků, aby se mi netřepily. Ráda bych si ho koupila i tady odtud, ze zcela přírodních ingrediencí.
Tedy shrnuto, pro mě, která nejsem moc na přírodní produkty a ráda se vyžívám v produktech ze salonů, tak co se týče šamponu, tohle mýdlo nemá pro mě konkurenci.

Známka 
Lenka
16.02.2014

šampony

Děkuji Vám za tento výrobek, jsem naprosto nadšená a ihned jsem mýdlové šampony zakoupila i pro své přátele a rodinu. Moje vlasy jindy nešly bez kondicionéru rozčesat a byly velmi jemné, nyní je rozčešu po umytí snadno a vlasy jsou po uschnutí bohaté, pevné a taky se výborně tvarují. Už nechci nic jiného a doufám, že je budete vyrábět, dokud budu mít co umývat :-)

Napište svůj názor !

Napište svůj názor

Levandulový šampon

Levandulový šampon

normální až mastné

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

LÉKAŘI BEZ HRANIC
LÉKAŘI BEZ HRANIC