Heřmánkový šampon

  • velký (110 g)
  • malý (45 g)

Dostupnost: skladem

cena:

105 Kč

Pro světlé a ještě světlejší vlasy | Při barvených vlasech nejdříve vyzkoušejte.

Způsob použití: Namočené vlasy rozšamponujte přímo na hlavě šamponovou kostkou, vytvořte šlehačkovou pěnu, promněte a opláchněte. Zamezte styku s očima, ale když se zadaří, tak je vypláchněte vodou. Kondicionér? Není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1.

Ke každodennímu použití.
Skladujte v suchu.
45/110 g ± 5 % dle doby zrání
Vyrobeno tradiční metodou za studena.

Ingredients: Olea Europaea Leaf Oil, Cocos Nucifera Oil, Flos Chamomillae Decoctum, Sodium Hydroxide, Butyrospermum Parkii Butter, Ricinus Communis Seed Oil, Matricaria Recutita Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Limonene* (*součást esenciálního oleje)

OBSAHUJE POUZE PŘÍRODNÍ PRODUKTY.

Koupí našich výrobků vytváříte pracovní příležitosti chráněné dílně Tradelin a přispíváte charitativním organizacím DebRa ČR a Lékaři bez hranic.

Naturinka je Hlavním partnerem Koalice proti palmovému oleji.

Známka 
Katka
10.05.2017

Propadák

Velké zklamání! Vlasy jsem po umytí měla jako dráty, nešly rozčesat, byly mastné a suché. Škoda

Známka 
Naire
25.03.2017

Za mě ne

Hezky pění, ale měla jsem po něm vlasy ale těžké a jakoby obalené mastně lepkavé. Rozčesat relativně šly. Nejhorší ale bylo, že hned po umytí začaly poměrně hodně padat. Naštěstí hned druhý den ráno jsem vše napravila normálním šamponem a kondicionérem a padání přestalo. Je to zklamání, na šampon jsem se hodně těšila :(

Známka 
Andrea
07.06.2016

Ujde

Kondicionér opravdu není potřeba, ale mám velice husté vlasy a ať dělám, co dělám, šampon jakoby nedokážu asi vymýt. Na hřebenu mám potom takové chuchvalce prachu a vevnitř jsou vlasy mastné. Jen asi nesedí na můj typ vlasů, tak budu zkoušet dál.

Známka 
Jana J
06.03.2016

Báječně myje vlasy

Šampon velmi dobře myje vlasy, které jsou po umytí hebké, lesklé a dobře se rozčesávají. Kondicionér opravdu není třeba:)

Napište svůj názor !

Napište svůj názor

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

LÉKAŘI BEZ HRANIC
LÉKAŘI BEZ HRANIC