Heřmánkový šampon

  • velký (110 g)
  • malý (45 g)

Dostupnost: skladem

cena:

105 Kč

- sem klikněte pro DALŠÍ VÝROBKY S HEŘMÁNKEM

Přírodní ručně vyrobený šampon ze směsi rostlinných olejů, 100% odvaru a esenciálního oleje z květů Heřmánku modrého. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Způsob použití: Namočené vlasy rozšamponujte přímo na hlavě šamponovou kostkou, vytvořte šlehačkovou pěnu, promněte a opláchněte. Zamezte styku s očima, ale když se zadaří, tak je vypláchněte vodou. Kondicionér? Není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1.

Šampony Naturinka jsou vhodné ke každodennímu použití.
Vyrobeno tradiční metodou za studena.
Váha: 110 g ± 10 % dle doby zrání.  Skladujte v suchu.
OBSAHUJE POUZE ROSTLINNÉ PRODUKTY.
NEOBSAHUJE PALMOVÝ OLEJ, chemické konzervanty a jiné syntetické látky. Netestováno na zvířatech.

Ingredients/INCI: Olea Europaea oil, Matricaria camomilla L. varia recultita decoctum, Cocos nucifera oil, Ricinus communis oil, sodium hydroxide, Butyrospermum parkii, Matricaria camomilla L. varia recultita oil, Grapefruit seed extract
Složení: olivový, kokosový a ricinový olej, bambucké máslo, 100% výluh a esenciální olej z Heřmánku modrého, extrakt z grepových jader, hydroxid sodný

Koupí našich výrobků vytváříte pracovní příležitosti chráněné dílně Tradelin a přispíváte charitativním organizacím DebRa ČR a Lékaři bez hranic.

 

Známka 
Katka
10.05.2017

Propadák

Velké zklamání! Vlasy jsem po umytí měla jako dráty, nešly rozčesat, byly mastné a suché. Škoda

Známka 
Naire
25.03.2017

Za mě ne

Hezky pění, ale měla jsem po něm vlasy ale těžké a jakoby obalené mastně lepkavé. Rozčesat relativně šly. Nejhorší ale bylo, že hned po umytí začaly poměrně hodně padat. Naštěstí hned druhý den ráno jsem vše napravila normálním šamponem a kondicionérem a padání přestalo. Je to zklamání, na šampon jsem se hodně těšila :(

Známka 
Andrea
07.06.2016

Ujde

Kondicionér opravdu není potřeba, ale mám velice husté vlasy a ať dělám, co dělám, šampon jakoby nedokážu asi vymýt. Na hřebenu mám potom takové chuchvalce prachu a vevnitř jsou vlasy mastné. Jen asi nesedí na můj typ vlasů, tak budu zkoušet dál.

Známka 
Jana J
06.03.2016

Báječně myje vlasy

Šampon velmi dobře myje vlasy, které jsou po umytí hebké, lesklé a dobře se rozčesávají. Kondicionér opravdu není třeba:)

Napište svůj názor !

Napište svůj názor

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

LÉKAŘI BEZ HRANIC
LÉKAŘI BEZ HRANIC