Chmelový šampon

  • velký (110 g)
  • malý (45 g)

Dostupnost: skladem

cena:

105 Kč

Pro všechny typy vlasů | Osvědčil se při řidších a ještě řidších vlasech | Při barvených vlasech nejdříve vyzkoušejte.

Způsob použití: Namočené vlasy rozšamponujte přímo na hlavě šamponovou kostkou, vytvořte šlehačkovou pěnu, promněte a opláchněte. Zamezte styku s očima, ale když se zadaří, tak je vypláchněte vodou. Kondicionér? Není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1.

Ke každodennímu použití.
Skladujte v suchu.
45/110 g ± 5 % dle doby zrání
Vyrobeno tradiční metodou za studena.

Ingredients: Olea Europaea Leaf Oil, Cocos Nucifera Oil, Strobilus Lupuli Decoctum, Sodium HydroXide, Butyrospermum Parkii Butter, Ricinus Communis Seed Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Pinus Sylvestris oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Citral*, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol* (*součásti esenciálních olejů)

OBSAHUJE POUZE PŘÍRODNÍ PRODUKTY.

Koupí našich výrobků vytváříte pracovní příležitosti chráněné dílně Tradelin a přispíváte charitativním organizacím DebRa ČR a Lékaři bez hranic.

Naturinka je Hlavním partnerem Koalice proti palmovému oleji.

Známka 
Martina
15.03.2016

Chmelový šampon

Šampon je skutečně vynikající. Vlasy jsou lesklé, hydratované a hlavně opravdu objemné a téměř nepadají! Kůže po něm také není přesušená a zbavila jsem se tak svědění a lupů.

Známka 
Jana
18.11.2015

šampon chmel

perfektní, jeden z nejlepších (vyzkoušela jsem zatím asi 8 druhů). Vždy jsem měla spíše suché vlasy, od té doby, co používám šampony naturinka, je problém pryč. Vlasy jsou mnohem zdravější, kvalitnější. Skutečně není nutné použít kondicioner. Mnohokrát děkuji za tak úžasné šampony, určitě budu i nadále Vaším věrným zákazníkem.

  • Pro 3 z 3 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
Jitka Kubíková
16.09.2015

Chmelový šampon

Musím velmi pochválit tento šampon. Na mé jemné a ne moc objemné vlasy funguje perfektně, nejvíce oceňuji to, jak mi okamžitě spravil přesušené konce, hned po prvním použití! I objem dělá dosti dobrý. Pro mě zatím nejlepší šampon od Vás, ikdyž i ty ostatní jsou skvělé :-)

  • Pro 3 z 3 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
Martina Štěpánová
25.02.2015

Nejlepší šampon!

Tento šampon je vážně skvělý, šampony od Naturinky mi vyhovují všechny, ale z těch co jsem zatím vyzkoušela, mi vyhovuje nejvíc. Vlasy jsou po něm nádherně lesklé a uhlazené, žádný kondicionér vážně není třeba. A nejen že mám po tomto šamponu krásné vlasy, ale moje lupénka ve vlasech se po používání tohoto šamponu rapidně zlepšila. Neumíte si představit, jaká to je úleva, když vás pokožka hlavy nesvědí a z vlasů nepadají lupy!!! Za tento šampon moc děkuji a doufám, že ho budete vyrábět i nadále, jsem Vaší stálou zákaznicí.

  • Pro 4 z 4 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor !

Napište svůj názor

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

LÉKAŘI BEZ HRANIC
LÉKAŘI BEZ HRANIC